Targi i wydarzenia

Przemysłowa Wiosna – cykl imprez organizowanych od wielu lat w marcu w Targach Kielce. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem i pokazuje, że można biorąc w niej udział nawiązać nowe kontakty handlowe i sprzedać przywiezione na prezentacje maszyny. Przemysłowa Wiosna to między innymi: Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, Targi Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING czy Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER.

TOOLEX – Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki, które odbywają się na początku października w Expo Silesia w Sosnowcu. Targom TOOLEX towarzyszyły również inne wydarzenia przemysłowe takie jak: Międzynarodowe Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET czy Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA.

Międzynarodowe Targi Obróbki Metali AMB odbywające się w połowie września w miejscowości Stuttgart (Niemcy). To jedna z największych i najważniejszych imprez wystawienniczych branży obróbki metali na świecie.

EUROTOOL Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów odbywają się w drugiej połowie pażdziernika w EXPO Kraków. Targi te są jednym z najważniejszych miejsc spotkań specjalistów z branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej.

EMO – Światowa Wystawa Obrabiarek odbywająca się co dwa lata we Włoszech naprzemiennie w Hanowerze i Mediolanie. Promowana przez CECIMO, Europejskie Stowarzyszenie Maszyn i Narzędzi Przemysłowych.

ITM – Innowacje Technologie Maszyny – targi odbywające się w pierwszej połowie czerwca w Poznaniu. Wydarzenie skupiające profesjonalistów działających w branży nowych technologii, obróbki metalu i automatyzacji produkcji, przyciąga zainteresowanych przyszłą modernizacją produkcji i zarządzania oraz inwestowaniem w najwyższej klasy technologie.